Nasi ludzie

Dzięki naszej wiedzy opracowujemy indywidualne dedykowane rozwiązania.  

Nasz sukces oparliśmy na kompetentnym i doświadczonym zespole technologicznym, a także starannie wyselekcjonowanych rozwiązaniach informatycznych. Dzięki temu wdrożenia są szybkie, bezpieczne i spełniają krytyczne założenia już bezpośrednio po instalacji i szkoleniu.
Jesteśmy całkowicie transparentni od strony kosztowej - rozliczamy się przejrzyście i na podstawie automatycznie generowanych raportów.


OnService team

Nasza misja

Dostarczanie wysokiej jakości usług informatycznych w zakresie planowania realizacji różnych poziomów infrastruktury informatycznej.

Chcemy realnie pomagać naszym klientom poprawić ich wydajność, zapewniając wszystkim współpracownikom środowisko pracy oparte na partnerstwie.​


OnService team

Optymalizacja kosztów

nie musi oznaczać obniżenia jakości 

Poza standardowym wsparciem, dedykowane narzędzia IT mają pomagać w prowadzeniu biznesu. Dobrze jest, kiedy nie oznaczają znacznego obciążenia finansowego. Przede wszystkim jednak, mają spełniać założenia i sprostać wymaganiom - to nasza podstawowa idea podczas wszelkich wdrożeń u klientów.

Nasz zespół korzysta na co dzień z rozwiązań Odoo i GLPI, właśnie dlatego, że naszym zdaniem to one sprawdzają się najlepiej. Widzimy to u siebie i u naszych klientów. 


dowiedz się więcej

Wiedza i doświadczenie

Mamy już duże doświadczenie, a wiedzę zbieramy codziennie dzięki ciężkiej pracy, naszym pasjomdeterminacji

Sami używamy rozwiązań i technologii, które proponujemy i wdrażamy u klientów. Znamy je, ciągle testujemy i rozwijamy się wraz z nimi, dzięki czemu jesteśmy stale na bieżąco. Właśnie dlatego możemy faktycznie rozumieć oraz reagować na problemy klientów.

i nadal chcemy więcej... ​